TRbet Hesap Kapatma – Üyelik Silme

2016 yılının Nisan ayından itibaren Türkiye pazarına hizmet vermeye başlayan Trbet Sektördeki firmaların artık doygunluğa ulaşmaları ve oyuncu tatminini umursamamaları, çok uzun süredir oyuncular arasında konuşulan ve dile getirilen bir rahatsızlıklarını gidermek için kurulduğunu söylesede yinede üyelikten ayrılmak isteyen kullanıcıları için bu imkanı sunmaktadır.

TRbet Lisansı ve iletişim bilgileri

Trbet, lisanslı yasal bir site olmasının getirdiği güvenin verdiği rahatlıkla açıkça firma merkezini ana sayfasında herkesle paylaşmış. Buna göre Trbet’in ASL Interactive B.V. ticari ünvanlı şirket tarafından işletildiği ve E-zone Beheer van Engelen N.V. Van Engelenweg 21 A, Curaçao adresinde kayıtlı olduğunu sitenin ana sayfasında yer almakta. Bu aynı zamanda Trbet lisansının da kayıtlı olduğu adres olmasıyla resmi kayıtlar anlamında tutarlılık göstermekte. Buna ek olarak haftanın yedi günü saat 10:00 ile 03:00 arasında hizmet veren Canlı Yardım’dan aldığımız bilgiye göre iletişim ofisleri İngiltere Londra’da.

TRBET Üyelik Silme

Açıldığı tarihten itibaren sürekli olarak yükselme trendine girmiş olan Trbet, her geçen gün hem oyuncuların vazgeçilmez tercihi olmayı başarıyor hem de sektördeki kuralları oyuncular lehine değiştirmeye devam ediyor. Bahis piyasasında kalıplaşmış alışkanlıkları yıkarak, gerçek anlamda oyuncu merkezli hizmet anlayışına sahip bir site olarak hizmet verdiğini söyleyen Trbet sitesindeki üyeliğinizi iptal etmek isterseniz aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

TRBET Hesap Kapatma İşlemi

Trbet sitesi canlı destek hattından aldığımız bilgilere göre;
Hesabın kapatılabilmesi için üyenin adını, soyadını, kullanıcı adını ve doğum tarihini hesabın neden kapatmak istediğinize dair kısa bir açıklamayı [email protected] adresine yollaması gerekmektedir.

Örnek Form


AD:
SOYAD:
KULLANICI ADI:
DOĞUM TARİHİ:
KAPATMA NEDENİ:

Önemli Not: Hesabını kapatmak istediğiniz mail adresinin üyelik mailiniz ile aynı olmasına dikkat ediniz aksi taktirde hesabınız kapatılmayabilir.

Hesapiptali.com olarak hesabınızın kapatılmasında yardımcı olmamızı isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmından ve sitemizin sağ altında bulunan canlı destek kısmından bize yazabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir