PoloBet Hesap Kapatma , Hesap İptali

Polobet Online Gaming sektöründe 10 yılı aşkın yöneticilik deneyimi olan bir ekip tarafından sektörün istek ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde projelendirilmiş ve 2016 yılında faliyete geçmiştir. Polobet markası’nın bütün teknik altyapısı TG Marketing tarafından sağlanmaktadır.

Polobet Markası Antillephone Lisanslıdır. Tüm Faaliyetleri lisans şirketi tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir. Dünyanın birçok ülkesine hizmet vermekte olan marka , sağladığı En Yüksek Oranlar, konusunda deneyimli Canlı Destek Ekibi ile yılların getirdiği yüksek tecrübe ve hizmet politikası ile daima en iyiyi size sunmaktadır .

Polobet üyesi olan tüm oyuncular güvenliği  önemli tutmaktadır , bunun için profesyonel eğitim görmüş ekibi ile size adil ve profesyonel bir oyun ortamını garantiler . Her zaman size en iyi hizmeti verme konusunda kararlı bir sitedir .

Kişisel bilgileriniz yüksek güvenlik önemleri ile tamamen güvende tutmaktadır , kesinlikle başka bir platform ile paylaşılmamaktadır ,  dilediğiniz zaman bağlanabilir ve  Canlı Destek Ekibinden size 7 Gün 24 Saat 365 Gün en iyi hizmeti vermek için hazır olmaktadır .

POLOBET ‘ DE HESAP İPTALİ NASIL YAPILIR ?

1-)  POLOBET ‘ de Sitenin alt kısmında bulunan Hakkımızda bölümündeki ” İLETİŞİM ” alanında mevcut ULAŞIM  Adresleri bulunmaktadır .

2 -) İletişim alanınıza giriş yapdığınız zaman karşınıza mevcut adresler çıkmaktadır .

3 -) Bu adresler :

Müşteri Destek : [email protected]
Belge Kontrolü : [email protected]com
Bonus : [email protected]
Genel Konular ve Bilgi : [email protected]
Reklam Departmanı : [email protected]

4 -) Üyeliğinizi kapatma isteğinizi , [email protected] veya [email protected]  adreslerine mevcut üyelik bilgilerinizi yazarak mail göndermeniz gerekmektedir .

5 -) Mailinizin ulaşmasının ardından kontroller POLOBET tarafından yapılacak ve istekleriniz firma yöneticileri tarafından sonuçlandırılmaktadır  .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir