Limanbet Hesap Kapatma – Üyelik İptali

limanbet-sikayet-ve-kullanici-yorumlari-min

Sanal ortamda bahis oynayan üyeler zamanla üyeliklerini sonlandırmaya da karar verebiliyorlar. Bunun aslında birçok nedenleri vardır. Ancak en sık görülen nedenleri olması nedeniyle istikrar sağlayamama, psikolojik sorunlar yaşamaya başlama gibi nedenlerdir. Bu da kişilerin hesaplarını kapatma talebinde bulunmalarında önde gelir. Limanbet üyelerinin hesap kapatmaları adım adım şu şekilde gerçekleştirilmektedir:

Limanbet Hesap Silme Adımları:

1. Üye, üyelik bilgileriyle Limanbet hesap kapatma işlemi için sisteme giriş yapmalıdır.

2. Giriş yaptıktan sonra üyelik işlemini sonlandırma talebinde bulunmak adına talepte bulunması gerekir. Bu talebine yönelik olarak üyenin sitede yer alan canlı destek penceresine bağlanarak bunu operatör ile paylaşmalıdır.

3. Canlı destek penceresinde Limanbet üyelik iptali için öncelikle kullanıcı adı, e-mail adresi, iletilmek istenen mesaj alanları doldurulduktan sonra operatörle canlı görüşme başlanabilmektedir.

4. Görüşmede üyelik iptali talebi belirtilir. Bu talep belirtilmesinin ardından kişinin üyelik işlemini sonlandırmak için idari departmana konu iletimi yapılabilmesi adına elektronik olarak gerekçesiyle birlikte bir mail gönderilmelidir. Gönderilen bu maille kişi üyelik işlemini sonlandırma talebinde bulunduğunu beyan ederek hesabının aktivasyonunu talep etmektedir. Talep edilen üyelik iptali işlemi, 24 saat süreyle incelendikten sonra ilk 15 gün içerisinde askıya alınır. Askıya alınması süre zarfında giriş yapıldığında yeniden aktif hale gelir. Eğer 15 gün süre sonunda halen giriş yapılmadığı tespit edilirse üyelik sonlandırılır.

5. Limanbet ‘in Limanbet hesap silme işlemi kısa süre zarfında gerçekleştirilerek kişinin talepleri dikkate alınarak sonlandırılır. Kişi yeniden siteye üye olmak isterse kayıt olma aşamalarını yeniden uygular. Yeniden üye olma durumunda kesinlikle yine hoş geldin bonusu alma talebinde bulunamamaktadır. Bu da üyenin dikkat etmesi gereken bir diğer konu olarak bilinmelidir. Çünkü daha önceden sistem bilgisayar kimliğini kayıt altında tuttuğundan bu hakkı saklı tutmaktadır.

5 Comments

 1. Rodrigo Watral

  18 Kasım 2017 at 17:53

  Limanbet hesabımı yazınız sayesinde kapattım teşekkürler

 2. Mithat Can

  19 Kasım 2017 at 02:42

  Restbet hesap kapatamıyorum yardım…

 3. Firat

  5 Aralık 2017 at 00:59

  Hesabimi kapatmak istiyorum cok acil bir sekilde

 4. Firat

  5 Aralık 2017 at 00:59

  Hesabi kapatirmisiniz

 5. Firat

  5 Aralık 2017 at 01:03

  Acil kapatin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir