Bynobet Hesap Kapatma Üyelik İptali

Bynobet , BETHUB alt yapısı ile hizmet vermektedir . Türkiye pazarına yeni giriş yapmasına rağmen kısa süre içerisimde büyük ilerleme kaydederek bir oyuncu kitlesine sahip olmaktadır  . Özellikle papara üzerinden hızlı bir şekilde yatırım ve çekim işlemlerini sonuçlandırılmaktadır .

 

BYNOBET HESAP İPTALİ NASIL YAPILIR ?

1 -) Belirli bir nedenle ile üyeliğinizi kapatmak isterseniz  öncelikle üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir .

2 -) Üyeliğinz ile giriş yapmanız ardından sağ alt köşede bulunan canlı destek ibaresine tıklayarak canlı destek hattınıza bağlanmanız gerekmektedir .

3 -) Canlı destek hattına sorununuzu ve talebinizi açık bir şekilde iletmeniz gerekir . Ardından canlı destek hattından alınacak bilgiler doğrultusunda işlem gerçekleştirmelisiniz .

4 -) Yapacağınız bu görüşmenin ardından canlı destek hattı sizlere [email protected] mail adresini iletmesi gerekmektedir . Ardından üyelik gerçekleştirdiğiniz mail adresi üzerinden kullanıcı adınızı , telefon numaranızı, TC kimlik numranızı  , telefon numranızı  , doğum tarihinizi detaylı ve eksiksiz şekilde yazarak mail göndermeniz gerekir.

5 -) Mailinizi gönderdikten sonra kapatılma işlemi başlatılmaktadır .  Bu süre zarfında tekrar üyeliğinize giriş yapar iseniz sistem tarafından üyelik kapatılma işlemi iptal edilip , üyeliğiniz tekrar aktif olmaktadır .

6 -) Mailinize geri dönüş yapılmaz ise 90 gün üyeliğinize giriş yapmaz iseniz hesabınız sistem tarafından otomatik olarak kapatılmaktadır .

7 -) Bir süre sonra canlı destek hattından hesabınızın kapatılması hakkında bilgi alabilirsiniz .

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir